Pohánkový vankúš 20x20 cm Roses

Neohodnotené
Značka: VFstyle
7,50 €
✅ Skladom, hneď odosielame
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Pohánkový vankúš Roses príjemne prehreje rovnomerne uvoľňovaným teplom vaše telo. Prináša úľavu pri akútnej bolesti kĺbov, stavcov, svalov alebo šliach či krčnej chrbtice. Možno použiť aj pri bolestiach brucha, napríklad pri bolestivej menštruácii, alebo pre navodenie relaxačného stavu. Nahrievací vankúšik má poťah zo 100% bavlny a je plnený šupkami pohánky, ktoré sú jemné a vankúšik sa vďaka nim ľahko prispôsobí tvaru tela. Zmes vnútri príjemne škriabe aj cez bavlnený poťah, takže je možné nahrievací vankúšik využiť aj na mikromasáže.

Výplň vankúšika: Pohánkové šupky

Detailné informácie

Rychlé doručenie domov
Rychlé doručenie domov
Odosílame každý pracovný deň
30 dní na výměnu tovaru
30 dní na výmenu tovaru
Bez starostí a zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 €

Podrobný popis

Nahrievací vankúšik VFstyle

Bavlnený nahrievací vankúšik s rozmermi 20 × 20 cm s výplňou pohánkových šupiek uľaví pri aktuálnych i chronických bolestiach tela a navodí príjemný relaxačný stav bez stresu a napätia. Pohánkové šupky vnútri sa ľahko a rýchlo nahrievajú a absorbovanej teplo potom rovnomerne uvoľňujú. Vďaka sypké výplni šupiek sa nahrievací vankúšik skvelo prispôsobí tvaru tela a vydrží dlho hriať.

Nahrievací vankúšik môžete použiť na akúkoľvek boľavú časť tela. Vďaka svojim rozmerom je ideálny na prehriatie šije, chrbta, ramien, nôh, hrudníku alebo brucha. Hodí sa ale aj pre okamžité navodenie relaxačného stavu alebo ako zahrievacie pomôcka do postele pre pohodlné zaspávanie v chladnom ročnom období. Vankúšik dokáže ponúknuť aj chladivý efekt a pomôže tak s bolesťou po úrazoch, pri opuchoch alebo spáleninách. Stačí ho miesto nahriatie vložiť v plastovom vrecku na niekoľko minút do mrazničky.

Vankúšik môžete nahriať buď v klasickej, alebo v úplne čistej mikrovlnnej rúre. Zabráňte styku s kovovými plochami či stenami a v priebehu nahrievaní ho nezabudnite kontrolovať. Po nahriatí by mal byť vankúšik teplý, ale nie horúci.

Klasická rúra – vo vhodnej nádobe po dobu 10 min pri teplote 100 ° C

Mikrovlnná rúra – 2 minúty pri 360 W s vypnutými prídavnými funkciami, ako je napr. gril

Po úspešnom nahriatí priložte vankúšik na časť tela, ktorú potrebujete prehriať. Relaxačný účinok tepla môžete ešte podporiť jemným trením nahrievacieho vankúšika o pokožku. Teplota vankúšika v priebehu nahrievaní neklesá pod teplotu tela.

Pod českou značkou VFstyle vyrábame už viac ako 15 rokov športové oblečenie, vybavenie a doplnky. Pod rukami šikovných českých švadlenek vznikajú nahrievacie vankúšiky, ľadvinové pásy a ďalšie športové oblečenie. Zakladáme si na kvalitných materiáloch a perfektnom prevedení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nahrievacie vankúšiky
Farba: Biela, Modrá
Antialergický: Ano
Hmotnosť výplne: 100 g
Povrchový materiál: 100% bavlna
Rozmer vankúšika: 20 x 20 cm
Výplň vankúšika: Pohánkové šupky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: