Gymnastika

Gymnastika má mnoho podôb, ale predovšetkým ide o šport, ktorý všestranne rozvíja ľudské telo a zvyšuje koordináciu pohybov aj celkovú výkonnosť. V prípade modernej gymnastiky má potom blízko k tancu. A práve tu je potrebné okrem vhodného outfitu vybrať aj množstvo rôznych pomôcok, ktoré pomáhajú nielen v priebehu tréningu, ale musia pritiahnuť aj náležitú pozornosť pri vystúpeniach. Ideálne gymnastické oblečenie a doplnky sú teda záležitosťou funkcie, kvality a atraktívneho designu.

#ShowMore#

Presne tým sa vo VFstyle riadime a špecializuje sa na výrobu gymnastického vybavenia a oblečenia pre modernú aj športovú gymnastiku vrátane topánok a doplnkov. Naše produkty sú vhodné ako pre tréningové, tak závodné využitie a uspokoja začiatočníkov i pokročilých. Ich široká ponuka mapuje všetky potreby malých i veľkých gymnastiek a ponúka tak všetko od kvalitných gymnastických dresov a špičiek až po skvelé gymnastické pomôcky, ako sú gymnastické lopty, kužele, stuhy alebo gymnastické švihadlá. Myslíme ale aj na dôležitú regeneráciu po tréningu, ktorý dosiahnete prostredníctvom účinných rehabilitačných pomôcok.

Na vzhľade a detailoch u gymnastiky extrémne záleží, preto vám priamo na účely vystúpenia prinášame celú radu doplnkov do vlasov v podobe sponiek, gumičiek a sieťok na drdol, ale aj množstvo farebných  lepiacich ozdobných pások. Produkty na gymnastiku VFstyle vyrábame v Českej republike a oblečenie dokonca šijeme z kvalitných a preverených materiálov ručne. Preto môžeme ponúknuť aj zákazkové šitie, a to pre jednotlivcov, ale aj pre celé tímy.

Najpredávanejšie

337 položiek celkom
Balanční podložka Bosu růžová
103,90 €
BP/BOSU/RUZ
Balanční podložka Bosu šedá
103,90 €
BP/BOSU/SED
Balančná podložka VFstyle 58 cm červená
48,50 € –12 %
42,90 €
BAL/POD/VF/58/CER
Balančná podložka VFstyle 58 cm fialová
48,50 € –12 %
42,90 €
BAL/POD/VF/58/FIA
Balančná podložka VFstyle 58 cm ružová
48,50 € –12 %
42,90 €
BAL/POD/VF/58/RUZ
Bavlnené dámske capri legíny VFstyle čierne DAM/LEG/CAP/BAV/L/CRN
Bavlnené dámske legíny VFstyle čierne DAM/LEG/BAV/L/CRN
Dámske legíny s řasením VFstyle čierne DAM/LEG/RAS/L/CRN
Dámske legíny VFstyle čierne
Tip
DAM/LEG/L/CRN
Dámske športové šortky Camo zelené DAM/KRA/CAM/L/ZEL
Detská gymnastická stuha s tyčkou citrónová 2 m
6,90 €
G/S/S/2M/CIT
Detská gymnastická stuha s tyčkou červená 2 m
6,90 € –20 %
5,50 €
G/S/S/2M/CER
Detská gymnastická stuha s tyčkou dúhová 2 m
6,90 €
G/S/S/2M/DUH
Hore
Ďalšie produkty