Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami 20x20 cm Zoo

Neohodnotené
Značka: VFstyle
8,20 €
✅ Skladom, hneď odosielame
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Motív vankúšika sa jednotlivo líši podľa strihu látky.

Nahrievací vankúšik Zoo s rozmerom 20×20 cm príjemne uvoľní a prehreje telo tam, kde je to potrebné. Prináša liečivé teplo na bolesti kĺbov, stavcov, svalov alebo šliach, ale uľaví aj od bolesti brucha či hlavy. Okrem toho je nahrievací vankúšik skvelým relaxačným spoločníkom. Použitie 100% bavlny na poťah a čerešňových kôstok na výplň z nej robí čisto prírodný produkt vhodný aj pre alergikov.

Výplň vankúšika: Čerešňové kôstky

Detailné informácie

Rychlé doručenie domov
Rychlé doručenie domov
Odosílame každý pracovný deň
30 dní na výměnu tovaru
30 dní na výmenu tovaru
Bez starostí a zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 €

Podrobný popis

Nahrievací vankúšik VFstyle

Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami s rozmermi 20×20 cm uľaví pri aktuálnych aj chronických bolestiach tela a navodí príjemný relaxačný stav bez stresu a napätia. Čerešňové kôstky vo vnútri sa ľahko a rýchlo nahrievajú a absorbované teplo potom rovnomerne uvoľňujú. Vďaka sypkej výplni kôstok sa nahrievací vankúšik skvele prispôsobí tvaru tela a vydrží dlho hriať.

Nahrievací vankúšik môžete použiť na akúkoľvek boľavú časť tela. Vďaka svojim rozmerom je ideálny na prehriatie šije, chrbta, ramien, nôh, hrude alebo brucha. Hodí sa ale aj pre okamžité navodenie relaxačného stavu alebo ako zahrievacia pomôcka do postele pre pohodlné zaspávanie v chladnom ročnom období. Čerešňový vankúšik dokáže ponúknuť aj chladivý efekt a pomôže tak s bolesťou po úrazoch, pri opuchoch alebo spáleninách. Stačí ho miesto nahriatia vložiť v plastovom sáčku na niekoľko minút do mrazničky.

Vankúšik môžete nahriať buď v klasickej, alebo v úplne čistej mikrovlnnej rúre. Zabráňte styku s kovovými plochami či stenami a v priebehu nahrievaní ho nezabudnite kontrolovať. Po nahriatí by mal byť vankúšik teplý, ale nie horúci.

Klasická rúra – vo vhodnej nádobe po dobu 10 min pri teplote 100 ° C

Mikrovlnná rúra – 2 minúty pri 360 W s vypnutými prídavnými funkciami, ako je napr. gril

Po úspešnom nahriatí priložte vankúšik na časť tela, ktorú potrebujete prehriať. Relaxačný účinok tepla môžete ešte podporiť jemným trením nahrievacieho vankúšika o pokožku. Teplota vankúšika v priebehu nahrievaní neklesá pod teplotu tela.

Pod českou značkou VFstyle vyrábame už viac ako 15 rokov športové oblečenie, vybavenie a doplnky. Pod rukami šikovných českých švadlenek vznikajú nahrievacie vankúšiky, ľadvinové pásy a ďalšie športové oblečenie. Zakladáme si na kvalitných materiáloch a perfektnom prevedení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nahrievacie vankúšiky
Farba: Čierna, Zelená, Sivá
Antialergický: Ano
Hmotnosť výplne: 360 g
Povrchový materiál: 100% bavlna
Rozmer vankúšika: 20 x 20 cm
Výplň vankúšika: Čerešňové kôstky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: