Nahrievací vankúšik na krk s pohánkovými šupkami Beige

3 hodnotenia
Značka: VFstyle
18,50 €
✅ Skladom, hneď odosielame
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Nahrievací vankúšik na krk Beige uľaví od bolesti a prehreje chrbát až po lopatky. Je ideálnym pomocníkom pri bolestiach chrbta a šije alebo na relaxáciu po náročnom pracovnom dni či zvýšenej fyzickej námahe. Vankúšik stačí nechať niekoľko minút nahriať v klasickej alebo mikrovlnnej rúre a teplý priložiť na krk. Uvoľňujúce sa teplo pomáha okamžite zmierniť bolesť a zároveň podporuje prekrvenie chrbtových aj krčných svalov. Vankúšiky sú vyrobené zo 100% bavlny a naplnené pohánkovými šupkami. Sú teda vhodné aj pre alergikov. Vyskúšajte liečivé účinky tepla na váš boľavý chrbát.

Výplň vankúšika: Pohánkové šupky

Detailné informácie

Rychlé doručenie domov
Rychlé doručenie domov
Odosílame každý pracovný deň
30 dní na výměnu tovaru
30 dní na výmenu tovaru
Bez starostí a zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 €

Podrobný popis

Nahrievací vankúšik na krk VFstyle

Nahrievací vankúšik na krk Flowers uľaví od bolesti a prehreje chrbát až po lopatky. Je ideálnym pomocníkom pri bolestiach chrbta a šije alebo na relaxáciu po náročnom pracovnom dni či zvýšenej fyzickej námahe. Vankúšik stačí nechať niekoľko minút nahriať v klasickej alebo mikrovlnnej rúre a teplý priložiť na krk.

Nahrievací vankúšik na krk s pohánkovými šupkami Beige

Nahrievací vankúšik môžete použiť na akúkoľvek boľavú časť tela. Vďaka svojim rozmerom je ideálny na prehriatie šije, chrbta, ramien, nôh, hrudníku alebo brucha. Hodí sa ale aj pre okamžité navodenie relaxačného stavu alebo ako zahrievacie pomôcka do postele pre pohodlné zaspávanie v chladnom ročnom období. Vankúšik dokáže ponúknuť aj chladivý efekt a pomôže tak s bolesťou po úrazoch, pri opuchoch alebo spáleninách. Stačí ho miesto nahriatie vložiť v plastovom vrecku na niekoľko minút do mrazničky.

Vankúšik môžete nahriať buď v klasickej, alebo v úplne čistej mikrovlnnej rúre. Zabráňte styku s kovovými plochami či stenami a v priebehu nahrievaní ho nezabudnite kontrolovať. Po nahriatí by mal byť vankúšik teplý, ale nie horúci.

Klasická rúra – vo vhodnej nádobe po dobu 10 min pri teplote 100 ° C

Mikrovlnná rúra – 2 minúty pri 360 W s vypnutými prídavnými funkciami, ako je napr. gril

Po úspešnom nahriatí priložte vankúšik na časť tela, ktorú potrebujete prehriať. Relaxačný účinok tepla môžete ešte podporiť jemným trením nahrievacieho vankúšika o pokožku. Teplota vankúšika v priebehu nahrievaní neklesá pod teplotu tela.

Pod českou značkou VFstyle vyrábame už viac ako 15 rokov športové oblečenie, vybavenie a doplnky. Pod rukami šikovných českých švadlenek vznikajú nahrievacie vankúšiky, ľadvinové pásy a ďalšie športové oblečenie. Zakladáme si na kvalitných materiáloch a perfektnom prevedení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nahrievacie vankúšiky
Farba: Béžová
Antialergický: Ano
Hmotnosť výplne: 430 g
Povrchový materiál: 100% bavlna
Rozmer vankúšika: 45 x 30 cm
Výplň vankúšika: Pohánkové šupky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: