Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami 30x15 cm Grey

3 hodnotenia
Značka: VFstyle
10,50 €
✅ Skladom, hneď odosielame
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Nahrievací vankúšik Grey plnený čerešňovými kôstkami prináša skrze uvoľňovanie tepla úľavu všetkým bolestivým častiam tela. Či už vás trápia stuhnuté svaly alebo bolesť kĺbov, stavcov či brucha, vankúšik stačí nahriať v klasickej alebo mikrovlnnej rúre a priložiť na potrebné miesto. Príjemná úľava od bolesti sa rýchlo dostaví. Čerešňový vankúšik vie ponúknuť aj chladivý efekt, ktorý sa hodí napríklad po úrazoch. Ide o český produkt so 100% prírodným charakterom. Obal je vyrobený z bavlny a výplň tvorí odolné čerešňové kôstky, takže je nahrievací vankúšik vhodný aj pre alergikov. Na výber je v rade zaujímavých motívov.

Výplň vankúšika: Čerešňové kôstky

Detailné informácie

Rychlé doručenie domov
Rychlé doručenie domov
Odosílame každý pracovný deň
30 dní na výměnu tovaru
30 dní na výmenu tovaru
Bez starostí a zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 €

Podrobný popis

Nahrievací vankúšik VFstyle

Nahrievací vankúšik s čerešňovými kôstkami s rozmermi 30×15 cm uľaví pri aktuálnych aj chronických bolestiach tela a navodí príjemný relaxačný stav bez stresu a napätia. Čerešňové kôstky vo vnútri sa ľahko a rýchlo nahrievajú a absorbované teplo potom rovnomerne uvoľňujú. Vďaka sypkej výplni kôstok sa nahrievací vankúšik skvele prispôsobí tvaru tela a vydrží dlho hriať.

Nahrievací vankúšik môžete použiť na akúkoľvek boľavú časť tela. Vďaka svojim rozmerom je ideálny na prehriatie šije, chrbta, ramien, nôh, hrude alebo brucha. Hodí sa ale aj pre okamžité navodenie relaxačného stavu alebo ako zahrievacia pomôcka do postele pre pohodlné zaspávanie v chladnom ročnom období. Čerešňový vankúšik dokáže ponúknuť aj chladivý efekt a pomôže tak s bolesťou po úrazoch, pri opuchoch alebo spáleninách. Stačí ho miesto nahriatia vložiť v plastovom sáčku na niekoľko minút do mrazničky.

Vankúšik môžete nahriať buď v klasickej, alebo v úplne čistej mikrovlnnej rúre. Zabráňte styku s kovovými plochami či stenami a v priebehu nahrievaní ho nezabudnite kontrolovať. Po nahriatí by mal byť vankúšik teplý, ale nie horúci.

Klasická rúra – vo vhodnej nádobe po dobu 10 min pri teplote 100 ° C

Mikrovlnná rúra – 2 minúty pri 360 W s vypnutými prídavnými funkciami, ako je napr. gril

Po úspešnom nahriatí priložte vankúšik na časť tela, ktorú potrebujete prehriať. Relaxačný účinok tepla môžete ešte podporiť jemným trením nahrievacieho vankúšika o pokožku. Teplota vankúšika v priebehu nahrievaní neklesá pod teplotu tela.

Pod českou značkou VFstyle vyrábame už viac ako 15 rokov športové oblečenie, vybavenie a doplnky. Pod rukami šikovných českých švadlenek vznikajú nahrievacie vankúšiky, ľadvinové pásy a ďalšie športové oblečenie. Zakladáme si na kvalitných materiáloch a perfektnom prevedení.

Dodatočné parametre

Kategória: Nahrievacie vankúšiky
Farba: Sivá
Antialergický: Ano
Hmotnosť výplne: 400 g
Povrchový materiál: 100% bavlna
Rozmer vankúšika: 30 x 15 cm
Výplň vankúšika: Čerešňové kôstky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: