Lopta na modernú gymnastiku VFstyle glitter strieborná

Neohodnotené
Značka: Togu
17,50 €
Momentálne nedostupné
Priemer lopty
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Lopta na modernú gymnastiku VFstyle vám pomôže zdokonaliť gymnastické vystúpenie. Gymnastická lopta je spracovaná tak, aby bola príjemná na dotyk a zároveň pružná a antistatická. Súčasťou balenia je ihla a sieťka.

TIP: Pre zachovanie 100% kvality a pohodlnú prepravu odporúčame obal na gymnastickú loptu.

Pumpička na gymnastickú loptu

Pripravte si gymnastickú loptu na hustotu akú vyžadujete pre pohodlné cvičenie. Spoločne s loptou môžete zakúpiť praktické pumpičky na loptu.

Detailné informácie

Rychlé doručenie domov
Rychlé doručenie domov
Odosílame každý pracovný deň
30 dní na výměnu tovaru
30 dní na výmenu tovaru
Bez starostí a zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 €

Podrobný popis

Lopta na modernú gymnastiku

Lopta na modernú gymnastiku vám pomôže zdokonaliť vystúpenia. Loptu na modernú gymnastiku je zpracovaná tak, aby bola príjemná na dotyk a zároveň pružná a antistatická. Gymnastická lopta je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu ruton, ktorý je úplne bez zápachu a veľmi pevný. Súčasťou balenia je ihla a sieťka.

Pri výbere gymnastickej lopty sa zamerajte na jej materiál, veľkosť, váhu a v neposlednom rade farbu, ktorá by mala ladiť ku gymnastickému dresu. Čo sa týka veľkosti lopty, mala by pohodlne padnúť do dlane tak, aby ste bez problémov vykonali cvik tzv. osmičku. Profesionálne gymnastky by mali vyberať loptu s označením FIG, ktorý zodpovedá normám Medzinárodnej gymnastickej federácii. Lopta by mala byť vyrobená z kvalitnej gumy, ktorá je príjemná na dotyk a je pokrytá priľnavou vrstvou.

Náčinie udržujte pri izbovej teplote a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Životnosť lopty na modernú gymnastiku predĺžite, keď ju budete uchovávať a prepravovať v obale a používať na gymnastickom koberci. Pri čistení lopty sa vyvarujte chemikálií, riedidiel a kyselín, mohlo by dôjsť k poškodeniu štruktúry náčinia. Po použití môžete loptu utrieť vlhkou handričkou a vytrieť do sucha.

Loptu na modernú gymnastiku nafúknite pomocou pumpy tak, že olejom navlhčenú ihlu pumpy vložíte kolmo do otvoru lopty. Hustite za okolia teploty 18 až 22 °C a pomaly ju nafúknite zhruba do 70 % jej veľkosti. Po uplynutí 24 hodín ju dofúknite do jej optimálnej veľkosti. Dajte si pozor, aby ste loptu neprehustili, mohlo by dôjsť k jej deformácii. 

1 ks Lopta na modernú gymnastiku
1 ks Ihla na nahustenie lopty

Dodatočné parametre

Kategória: Lopty na modernú gymnastiku
Záruka: 2 roky
Farba: Strieborná
Hmotnosť lopty: 400 g
Veľkosť lopty: 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: